לראשונה בישראל - פסטיבל ילדים 100% טבעוני !

פסטיבל "אינדידוב", המפגש השנתי של קהילת הדובים הישראלית, יתקיים בחוה"מ סוכות 6-8.10 בפארק אריאל שרון. שלושה ימים של מוסיקה ישראלית מצוינת בחיק הטבע, בכפוף להנחיות התו הסגול והשנה גם עם מסר חד וברור לעידוד טבעונות בקרב קהל המשפחות ופעילות בשיתוף עמות vegan friendly.

עלמה זהר, ילדי בית העץ, ענן על מקל, אתי אנקרי, תנינים על הראש, אינדי ילד, מוסיקה אורגנית ועוד רשימה ארוכה ומפוארת של מופעי מוסיקה חיים לכל המשפחה יופיעו בפסטיבל אינדי דוב 3 , פסטיבל הילדים האלטרנטיבי שהופך בשנים האחרונות לאירוע ענק המושך אליו אלפי משפחות מכל הארץ המכונים בפי המארגנים הדובים.
שוחחנו עם עידו כהן (קוקו) , המפיק הראשי של הפסטיבל על הקונספט האלטרנטיבי, הקהילה אותה הם מטפחים ועל ההחלטה האמיצה לקיים פסטיבל טבעוני דווקא בשנת הקורונה.

אז מה זה פסטיבל אינדי דוב?

"זוכרים את שירי הילדים שגדלנו עליהם? מדובר במפעל תרבותי ישראלי ייחודי אשר חוזר לחיינו בגדול מכיוון שבשנים האחרונות מתרחשת פריחה מחודשת של יצירה מוסיקלית עצמאית לילדים. הרכבים עצמאיים של מוזיקאים, שחקנים, כותבים ומלחינים מפיקים מופעים אשר יחדיו מציגים פסיפס מרתק של יצירה ותרבות מקומית ויוצרים סצנה חדשה ואלטרנטיבית של בילוי לכל המשפחה בפסטיבל אאוטדור ממש כמו של הגדולים!״

הדובים הם קהילה הדוקה אשר מלווה את הפסטיבל בשנים האחרונות ומונה עשרות אלפי משפחות מכל רחבי הארץ המאמצות אל ליבן ערכים של אחריות סביבתית ומשמשות כמובילות דעה בנושאים הקשורים לסביבה (הפחתת השימוש בפלסטיק חד פעמי, הפרדת פסולת למיחזור, חסכון באנרגיה ועוד)