מתחם מופעי ילדים חדש בפארק אריאל שרון!

מתחם מופעי ילדים חדש מוקם בימים אלו בפארק אריאל שרון ומציע חוויית בילוי אלטרנטיבית עם מיטב מופעי המוזיקה לילדים, אווירה משוחררת בחיק הטבע ואטרקציות נוספות במחיר הכרטיס!


כשנתיים לאחר שסגר את שעריו בנמל יפו חוזר "מועדון הדוב הירוק" (אשר התפרסם כאלטרנטיבת בילוי איכותית לקהל המשפחות) עם מתחם מופעי פארק לכל המשפחה אשר יפתח בחודש מאי (בחג השבועות) ומתכוון להיות הסנונית המבשרת את פתיחת עולם התרבות לילדים לאחר שנת הקורונה.


"החיבור בין מוסיקה לטבע הוא חיבור טבעי עבורנו ובמתחם החדש בפארק דאגנו גם לאינטימיות הדרושה לילדים על מנת להתרכז במופע. בשילוב מתקני השעשועים המרהיבים מסביב והטבע המתחדש של הפארק אנו מציעים לקהל ההורים והילדים בילוי אלטרנטיבי המתאים לאווירת פוסט קורונה " עוד נמסר מהפקת הדוב הירוק: "היציאה מהקופסא ומאולמות המופעים הסגורים פתחה גם לנו את הראש ברמה האמנותית ועונת המופעים של 2021 תהיה מגוונת ומלהיבה"


ואכן, ניתן לראות בלוח המופעים המתפרסם בימים הקרובים מספר הפתעות מרעננות שהחיבור בינם לבין אווירת הרוקנרול המשוחררת שמציע הדוב הירוק לא הייתה מובנת מאליה עד היום. בין השאר יופיעו במתחם השנה: האנסמבל הקולי הישראלי עם הפקת המופת "איתמר פוגש ארנב" (שיתוף פעולה חד פעמי בין דוד גרוסמן ויוני רכטר), יהונתן גפן עם המופע "איך שיר נולד", התזמורת הקאמרית הישראלית יעלו במתחם הפארק את העיבוד המרהיב שלהם ל "איה פלוטו". כל זאת לצד האמנים האהובים שמלווים את הדוב עוד מפעילותו בנמל יפו ובפסטיבל "אינדידוב": עלמה זהר, ענן על מקל, תנינים על הראש, אינדי-ילד ועוד רבים וטובים המסמנים את חזרתו של עולם תרבות לילדים לקדמת הבמה.


מכירת הכרטיסים למופעים במתחם תפתח בסוף השבוע הקרוב בקישור https://bit.ly/2R2V5mg