top of page
indidov_2022_logo.png

 שלושה ימים של מוסיקה ללא הפסקה ! על שתי במות יחד עם 15 הרכבים מעולים!! ולראשונה מאז הופעת הנגיף: כל המופעים בכרטיס אחד!

indidov2022_lineup_224.png

קצת על האמנים המשתתפים בפסטיבל:

indidov2022_artists_010.jpg

ענן על מקל

עמוד הענן של המחנה יחד עם ירדן בר כוכבא, תומר שרון (תומש), טל בלכרוביץ' ודידי שחר המבצעים שירים שנונים וקסומים שכתבה רינת הופר והפכו לקלאסיקה בכל בית בישראל. 

indidov2022_artists_002.jpg

עלמה זהר

המלאכית השומרת והאינדיאנית המזמרת מרטיטה את האינדידוב בקולה המיוחד כבר מימיו הראשונים עם שירי אלבום הילדים המופתי ״פלא״, אליה מצטרפים בשירה המוני דובים מעריצים.

indidov2022_artists_016.jpg

תנינים על הראש

גרסת הילדים של תזמורת ״מארשדונדורמה״ הירשולמית פרצה לחיינו בפסטיבל אינדידוב 2 ומאז אנחנו לא יכולים להפסיק! הביקורות מהללות, הדובה הגדולה מנענעת בקצב הסוווינג ויאללה פסטיבל.

indidov2022_artists_006.jpg

אינדי ילד

לוהטים על הבמות כבר יותר מעשור ומעניקים חיים חדשים ללהיטי הילדים שהדובים הגדולים גדלו עליהם. מופע רוקנרו׳ל לא מתפשר ואווירה של רוקסן!

indidov2022_artists_004.jpg

מוסיקה אורגנית

הפרויקט המוסיקלי של שאולי גרוס עם ״שירים מארץ קולילי״ מופע שמבטיח ותמיד מקיים חגיגה אמיתית מרחיבת לב, סוחפת ומרגשת.

indidov2022_artists_011.jpg

ינץ לוי

סופר הילדים ותופעת הטבע במופע ״הרפתקאות ינץ לוי״ יחד עם הדוד אריה (בן פרי מציפורלה) נגנים נהדרים וחברים נוספים שקופצים לבקר מהספרים. בעיבוד מוסיקלי של גיבורי ילדותנו ״שוטי הנבואה״.

indidov2022_artists_009.jpg

מגש הקצב

סופר גרופ מלהיב של כוכבי רוקנרול מקומיים העושים שמות בשירי הילדים של נתן אלתרמן. יובל מנדלסון, נדב הולנדר, ענת מושקובסקי ,רוני וגנר וחברים נוספים.

indidov2022_artists_005.jpg

ילד פעם

מופע הפתיחה של הפסטיבל כי זו מסורת! להקת הילדים המיתולוגית עם שירים מאלבום הילדים החדש והמרגש שלהם ״ילד עוד פעם״ וגם שירים מוכרים מאלבומם הראשון.

indidov2022_artists_008.jpg

ווימבו סימבה

מוסיקה נפלאה בעברית, שירים מקוריים מלאים בסיפור ודמיון ומתארים חוויות של חיבור לטבע, קסם ופשטות, במקצבים אפריקאיים נהדרים הסוחפים למסע ליבשת הרחוקה.

indidov2022_artists_001.jpg

אקוט

אנסמבל אנדלוסי המנגן שירי ילדים מזרחיים, הזדמנות להתחבר למסורות מקומיות, מהבית או של השכן. הוציא בשנת הקורונה את אלבום הילדים ״זזים מצד לצד״

indidov2022_artists_007.jpg

ילדוג׳אז

ההרכב הוותיק מגיע לאינדידוב עם חומרים מתוך פרויקט חדש ומסקרן ״מכאן לשם ובחזרה״ חגיגה מוסיקלית של  שירים מקוריים בעברית בקצב הג׳אז.

indidov2022_artists_013.jpg

נעה קשפיצקי ומיקי אסא

שירים מתוך ״דברים שמתחשק לי״ אלבום ילדים מסקרן הממשמש ובא עלינו לטובה. מילים: יהודה אטלס, שירה גפן. לחנים והפקה מוזיקלית: מיקי אסא

indidov2022_artists_015.jpg

רותם ועדן שחם

רותם שחם בן 15, מקיבוץ גבים שבעוטף עזה, נמצא על הרצף האוטיסטי. הוא כותב שירים על ההתמודדויות היומיומיות: השגרה הבטחונית בעוטף, טילים, שרפות ועוד. אבא עדן והדוד נעם עושים מכל השיט הזה רוקנרול משובח.

indidov2022_artists_012.jpg

גל עבדו

יוצר ומטייל סקרן עם שירים מתוך ״שיר ערש לחיות לילה״ אלבום חלום עמוס בהרפתקאות וחוויות משמעותיות דרכן נגלה עוד ועוד על עצמנו ועל העולם.

indidov2022_artists_014.jpg

רזיה מזרחי

״התרנגולת המעופפת״ משחררים את מטילדה שחיה בלול תעשייתי ומגלה את העולם מחלון קטן בתאה. טירוף מזוקק ולחנים מופלאים של יובל מסנר ז"ל.

קצת על פסטיבל ״אינדידוב״:

בשנים האחרונות מתרחשת פריחה מחודשת של יצירה מוזיקלית עצמאית לילדים, הרכבים עצמאיים של מוזיקאים, שחקנים, כותבים ומלחינים מפיקים מופעים ויוצרים סצנה חדשה ואלטרנטיבית של בילוי לכל המשפחה. פסטיבל ״אינדידוב״ הוא האירוע המרכזי של התעשייה הזו והשנה הוא חוזר למתכונתו המקורית ויכלול גם אמנים חדשים הצפויים ליצור לקטנטנים שלנו המון מוסיקה מצוינת בשנים הבאות.

 

הפסטיבל מתקיים זו השנה הרביעית (ובפעם השלישית בפארק אריאל שרון) התחיל את דרכו בנמל יפו בפסח 2019, הופיעו בו 10 הרכבים שונים והשתתפו בו למעלה מ 3000 צופים. בפסטיבל ״אינדידוב״ השני אשר התקיים בסוכות 2019 הרחבנו את הפסטיבל ואירחנו למעלה מ 12,000 רוכשי כרטיסים במתחם ״חוות שלם״ בפארק אריאל שרון, במטרה להפוך את הפסטיבל לפסטיבל אאוטדור אשר יתפוס מקום בלוח הפסטיבלים השנתי של תעשיית המוזיקה הישראלית. פסטיבל ״אינדידוב״ השלישי התקיים בפסח 2021 במתכונת מצומצמת בעקבות הגבלות הקורונה.

 

דן ליכטמן, מנכ״ל פארק אריאל שרון, מספר על הפסטיבל: ״בשנה האחרונה תופס  פארק אריאל שרון מקום מרכזי במפת התרבות הישראלית. יחד עם שני מתחמי הופעות מהיפים והאיכותיים בישראל! פסטיבל המוסיקה לכל המשפחה ה״אינדידוב״ אותו אנו מארחים זו השנה השלישית מחזיר אותנו לימים היפים של טרום הקורונה ויתאפיין בחגיגה אמיתית של מוסיקה על פני שלושה ימים ברחבי המתחם הצפוני של הפארק ״.  

indidov_2022_page_footer.png
bottom of page